Preskočiť na obsah
Iveta Buricová

Financie a poistenie

Iveta Buricová

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Obec
Turany
Od roku
2016
IČO
33 577 099

Iveta Buricová

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
038 53 Turany
Na trhu od
14. novembra 2016
IČO
33 577 099
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Podnikanie v číslach

9
rokov na trhu
2016
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Iveta Buricová

Iveta Buricová – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Turany. Podniká od 14. novembra 2016.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Základné údaje

Obchodné meno
Iveta Buricová
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
33 577 099
Dátum vzniku
14. novembra 2016
Miesto podnikania
038 53 Turany
Register finančných agentov a finančných poradcov
Národná banka Slovenska, vložka č. 221740
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Iveta Buricová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Finančné sprostredkovanie (poradenstvo)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Iveta Buricová?

Miesto podnikania je v obci 038 53 Turany.

Čím sa Iveta Buricová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Aké je IČO – Iveta Buricová?

IČO je 33 577 099.

Odkedy podniká Iveta Buricová?

Podnikanie začalo 14. novembra 2016. Na trhu pôsobí 9 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Iveta Buricová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese iveta-buricova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.